Otomobil

xsol bayrak1.jpg

xsag bayrak1.png

+ +
+ +
+ +

Trafik Eğitim CD

100trf egt cd

Trafik Personel Eğitimi, İlköğretim Öğrencileri, Bisiklet Sürücüleri Eğitimi, Otobüs, Kamyon, Servis Şoförleri Eğitimi, SRC Belgesi Eğitimi, devamını oku...

Sürücü Eğitim DVD

100dvdSürücü Kurslarında öğretmenlik yapanlar, Ehliyet almak isteyenler, Ehliyet sınavını bir seferde geçemeyenler, Trafik bilgim yetersiz diyenler, devamını oku...

Trafik ve Çevre Bilgisi CD

100soru cdTrafik ve Çevre Bilgisi Eğitimi sıralı konu anlatımlı hazırlanmış, video, resim ve animasyon destekli, MEB Müfredatına uygun özel olarak hazırlanmıştır, devamını oku...

Online Sınav CD

100soru cdEhliyet almak için hazırlananlar. Kitaptan okuyup anlamıyorum diyenler. M.E.B yaptığı birebir sınav soru sayısı ve zaman süreleri aynıdır. devamını oku...

Otomobil

Son dönemde daha da fazla konuşulmaya başlanan ikinci el otomobil pazarında şimdi de yeni bir dolandırıcılık yöntemi ortaya çıktı. Saat 17:00’den sonra satın alacakları araç için EFT yapan dolandırıcılar, aracın satış belgesini noterden aldıktan sonra EFT’yi iptal ediyorlar.

Otomobil Gazetecileri Derneği (OGD), bu yıl beşinci kez düzenlediği Türkiye'de Yılın Otomobili yarışmasının kazananını açıkladı. Mercedes A-Serisi Sedan ve BMW 3 Serisi gibi iddialı modellere rağmen yılın otomobili, sürpriz bir model oldu.

Araç kullanımında konfora yönelik çalışmalar günümüzde büyük bir hız kazanmıştır. Dolayısıyla yüksek konforlu araçlar, otomobil sahipleri tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kullanım rahatlığı sunmasından dolayı da çoğunlukla otomatik vites tercih edilmeye başlanmıştır. Peki otomatik vites ve yarı otomatik vites arasında nasıl bir fark var.

otosatisBu yılın ilk dört aylık dönemi sonunda Türkiye'de en fazla otomobil satışı gerçekleştiren marka 18 bin 778 adetle Renault, en fazla hafif ticari araç satan marka da 10 bin 444 adetle Ford oldu. Türkiye'de bu yılın ocak-nisan döneminde en fazla satılan otomobil markası Renault olurken, en çok satılan hafif ticari araç markası da Ford olarak belirlendi.

GreenTheOnly lakaplı beyaz şapkalı bir hacker, Tesla ile ilgili kafa karıştıran bir iddia ortaya attı. İnternet üzerinden ikinci el bir Tesla medya kontrol ünitesi satın aldığını söyleyen bilgisayar korsanı, ünitenin önceki sahibinin bilgilerine ulaştığını ifade etti.

arac alim satim islemleriOtomotiv Distribütörleri Derneğince INDICATA verileri baz alınarak hazırlatılan rapora göre ikinci el online pazarda en çok tercih edilen marka 2020'nin mart ayında da değişmedi. Otomotiv Distribütörleri Derneğince INDICATA verileri baz alınarak hazırlatılan rapora göre ikinci el online pazarda en çok tercih edilen marka 2020'nin mart ayında da değişmedi.

Gidilen bir uygulama değişikliğiyle birlikte noterlerde, "güvenli ödeme sistemi"ne geçilecek. Bu sistem kapsamında ikinci el araç satışlarındaki araç bedeli, ilk olarak bir "emanet hesaba" aktarılacak. Noterlikteki işlemin tamamlanmasıyla da para, satıcının hesabına geçecek. Sabah saatlerinde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, 2020 yılının başlamasıyla birlikte bazı uygulamalarda değişikliğe gidildiğinden bahsetmiştik.

mercedesTeknoloji ile kol kola yürüyen şirketlerin başında otomotiv geliyor. Başlı başına bir teknoloji harikası olan otomobiller her geçen gün daha yetenekli hale geliyor. Teknoloji, üreticilerin yalnızca yeni bir otomobil geliştirme aşamasında değil, satış sonrasında da işine yarıyor.

Kimler Online

482 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Üye Girişi

Ziyaretçi Sayısı

Bugün 27

Dün 95

Bu Hafta 122

Bu Ay 300

Toplam 142099

Trafik Dedektifleri

trafik dedektifleri1

Stajyer Sürücülük Nedir?

Stajyer Sürücülerin Uyması Gerekli Kurallar Nelerdir?

detaylı bilgi için tıklayınız…

Çocuklar İçin

TRT Radyo Programları

Open in new window

Trafik Kaza Haberleri

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com